Brusas.lt

Apie įmonę

Apie mus

Įmonė įsikūrė 1994 metais. Įmonė specializuojasi gamindama ir statydama obliuoto tašo rąstų gyvenamuosius namus, pirtis, sodo ir poilsio namelius, komercinės paskirties pastatus. Visi namai yra statomi pagal kliento pateiktus individualius brėžinius, todėl galime pagaminti namą tokį, kokio pageidauja užsakovas.
Sėkmingos mūsų įmonės veiklos pagrindas - ilgalaikis bendradarbiavimas, patikimumas ir ypatingas dėmesys tiek paslaugų, tiek gaminių kokybei. Visada stengiamės būti geru ir patikimu partneriu savo klientams, maksimaliai atsižvelgiame į kliento pageidavimus, konsultuojame.


MŪSŲ ĮMONĖS SPECIALIZACIJA

Pagrindinė įmonės specializacija yra gyvenamieji namai, sodo nameliai, pirtys, komercinės paskirties pastatai iš natūralaus medžio. Ilgametė namų gamybos ir statybos patirtis garantuoja aukščiausią kokybę ir statybos darbų atlikimo profesionalumą. Mes statome pagal individualius užsakymus siekdami pritaikyti namus prie klientų individualių pageidavimų. Norimą projektą gali pateikti pats užsakovas arba jam rekomenduojamas atestuotas architektas, gerai išmanantis rąstinių namų specifiką ir galintis parinkti tinkamiausią variantą.
Mes naudojame pilno ilgio apipjautus rąstus. Jų skersmuo gali būti nuo 12 iki 20 cm. Mediena perkama iš valstybinės miškų urėdijos. Rąstai naudojami tik žiemos kirtimo. Vėliau apipjaunami ir džiovinami natūraliomis sąlygomis.
Namo pagaminimas užtrunka nuo penkių dienų iki trijų savaičių. Tada transportuojamas į kliento statybos aikštelę, kur vėliau surenkamas per vieną ar penkias dienas, priklausomai nuo pastato dydžio.


Mūsų rąstų struktūrą sudaro:

- rąstinės sienos su išpjautomis langų ir durų angomis
- sumontuojamos gegnės
- rąstinės perdangos sijos laikančios antrą aukštą
- skliautai